Patyriminės veiklos pamoka Verbos

Sulaukus gražaus pavasario, mokytojos V. Gricenkienės vadovaujamoje 3a klasėje įvyko patyriminės veiklos pamoka Verbos. Šiandien, kaip įprasta būtume dalyvavvę gyvoje Kaziuko mugėje, džiaugęsi dirbiniais. Šios klasės mokiniai turėjo puikias, naujas dirbtuves ir džiugias patirtines akimirkas. Mokiniai sužinojo apie Verbų reikšmę lietuvių etnokultūroje, istoriją, papročius, tradicijas, verbų rūšis. Mokiniai pastebėjo, kad tradicinėse verbose yra daug ryškių spalvų, o kurdami savo verbas iš netradicinių medžiagų išgavo kitokias, savitas, kiekvienam malonias spalvas. Nuotolinis mokymasis nesutrukdė pajausti puikių emocijų: džiaugsmoo, nustebimo, susidomėjimo, laimės. Buvo puiki galimybė pasidžiaugti draugų kūriniais. Šventų Velykų laukimas tampa vis malonesnis.