Mokinių pasiekimai

2019–2020 m. m. rajono mokinių olimpiados, konkursai, pasiekimų patikrinimai

Geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rezultatai (2020-03-06)
III vieta Emilis Jonušauskas III klasė
III vieta Vilius Mažonas 6 klasė
Klaipėdos r. mokinio meninio skaitymo konkursas (2020-02-13)
5-8 klasės
III vieta Augustas mažonas, Arina –Gabriela Pavlik
9-12 klasės
III vieta – Goda Lotužaitė
Istorijos olimpiados rezultatai (2020-02-25)
III klasės
III vieta –  Emilis Jonušauskas 
Fizikos olimpiados rezultatai (2020-01-31)
III klasės
III vieta –  Emilis Jonušauskas
Biologijos olimpiados rezultatai (2020-01-24)
III klasės
III vieta –  Gintarė Jauraitė
III gimnazijos klasių anglų kalbos olimpiados rezultatai (2020-01-08)
III vieta –  Emilis Jonušauskas
Plakatų konkurso „Mes – prieš korupciją“ rezultatai (2019-12-05)
7–8 klasės
II vieta – Dovydas Gabalis
III vieta – Ineta Eskertaitė
9–10 (I–II) klasės
I vieta – Šarūnas Mulskis
II vieta –  Sofija Šarapovaitė
III vieta –  Justina Mulskytė
III–IV klasės
I vieta – Gabija Navickaitė
II vieta –  Adomas Beliokas
III vieta –  Arlita Jaudžminaitė
Tarptautinis jaunių lengvosios atletikos varžybos „Baltijos ruduo 2019“( 2019-11- 22-23)
III vieta Edvinas Navickas (šuolis į aukštį)
5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (2019-10-17)
III vieta Milėja Bičkaitytė 7 klasė

2018–2019 m. m. rajono mokinių olimpiados, konkursai

Respublikiniame instrumentinės muzikos festivalyje-konkurse „Linksmoji banga-2019“, 2019-05-10
III vieta - Instrumentinis ansamblis
Estradinio dainavimo konkursas „Linksmieji perliukai – 2019“ (2019-05-11)
III vieta Justina Mulskytė
Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybos 2019-03-19
I vieta Priekulės Ievos Simonaitytės komandos merginoms.
5-12 kl. mokinių dailyraščio konkursas „Rašyk dailiai“ 2019-03-19
5-6 klasės
I vieta – Liepa Ruškytė
7-8 klasės
I vieta – Mantė Jušaitė
9-10 klasės
III vieta Emilei Mišeikytei 
Rajono meninio skaitymo konkursas 2019-03-07
5-8 klasės
III vieta Gita Aleksėjūtė
5-10 kl. mokinių diktanto konkursas 2019-03-08
7 klasė
I vieta – Urtė Lotužytė
8 klasė
III vieta – Valerija Pauliūtė
10 klasė
I vieta Evelina Grybauskaitė
III vieta – Eliza Ramašauskaitė
Rajono 9-10 kl. mokinių anglų kalbos konkursas 2019-03-05
I vieta Šarūnas Mulskis
III vieta Sofija Šarapovaitė
3–4 klasių mokinių edukacinio žaidimo „Smart and Qiuck“ rezultatai (2019-03-01)
II vieta – Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda „The Smart Squad“.
6-12 kl. mokinių geografijos olimpiada „Mano gaublys“ (2019-02-27, 28)
7 klasė
I vieta Gabrielius Gaidys.
10 klasė
III vieta – Emilis Jonušauskas
12 klasė
III vieta Justas Simonavičius
7–10, I–IV klasių mokinių technologijų olimpiados „Mano laiškas rytojui“ rezultatai (2019-02-13)
IV klasė
I vieta – Jovydas Vaniušinas
Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rezultatai, 2019-01-18
II vieta   III klasė Gabija Navickaitė
III vieta IV klasė  Gintarė Karpytė
III klasių mokinių anglų kalbos olimpiados rezultatai (2019-01-08)
II vieta – Adomas Beliokas
5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (2018-10-25)
5 klasė
II vieta – Danielius Freginas

2017–2018 m. m. rajono mokinių olimpiados, konkursai

5–10 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurso rezultatai (2018-04-27)
8 klasė
III vieta – Rokas Guntis, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija.
Ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų, 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ rezultatai (2018-04-19)
Priešmokyklinio amžiaus grupė
III vieta – Smiltė Žvirblytė
1–4 klasės
III vieta – Augustas Mažonas
5–8 klasių mokinių gamtos mokslų olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-03-30)
6 klasė
I vieta – Gabrielius Gaidys
II vieta –  Marta Knabikaitė
Klaipėdos r. mokyklų 5-6 klasių mokinių etnografijos viktorina-konkursas „Etnosmegenosūkis“ 2018-03-27
II vieta Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komandai
5–12 klasių mokinių lietuvių kalbos dailyraščio konkurso rezultatai (2018-03-22)
5–6 klasės
I vieta – Mantė Jušaitė
III–IV klasės
II vieta – Greta Jenciūtė
III vieta – Irūna Martinkutė
 6–12 klasių mokinių geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rezultatai (2018-02-28/2018-03-01)
I klasė
I vieta – Emilis Jonušauskas
II vieta – Roberta Šikšniūtė
III klasė
III vieta – Martynas Merliūnas
IV klasė
III vieta – Karolis Žalimas
8–IV klasių mokinių dailės olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-03-02)
I vieta – Jūratė Dijokaitė
III vieta – Kamilija Būdvytytė
9–12 (I-IV) klasių mokinių technologijų olimpiados rajono etapo rezultatai (2018-02-26)
III–IV klasės
I vieta – Glorija Krugelytė
III vieta – Reda Kloviškytė
Mokinių biologijos olimpiados II etapo rezultatai, 2018-01-12
III vieta Gintarė Karpytė III klasė 
5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso rezultatai (2018-01-26)
III vieta – Gita Aleksėjūtė
III vieta  Lineta Gataveckaitė
9–10 (I–II) klasių mokinių anglų kalbos konkurso rezultatai (2018-01-23)
II vieta –  Tadas Pauga
III gimnazijos klasių mokinių anglų kalbos olimpiados rezultatai (2018-01-10)
III vieta – Ignas Kaltauskas
Klaipėdos r. plakatų konkursas „Mes prieš korupcija“ (2017-12-17)
9-10 klasės
I vieta Sevgilė Skirbutaitė
III vieta Laura Padagaitė
11-12 klasės
I vieta Reda Kloviškytė
Informacinių technologijų konkurso „Sveikas, medi!“ rezultatai (2017-12-15)
5–6 klasės
I vieta – Viltė Norvaišaitė
5–8 klasių mokinių matematikos olimpiados rezultatai (2017-10-24)
5 klasė
II vieta –  Milėja Bičkaitytė