Netradicinio ugdymo diena – „Amatų diena”

2021-03-05 specialiojo ugdymo skyriuje vyko netradicinio ugdymo diena – „Amatų diena”. Visose klasėse „virė” darbas: gerai nusiteikę mokiniai plušėjo, dirbo, mokėsi, bendravo, padėjo vieni kitiems. Mažieji susipažino su lietuvių liaudies papročiais, tradicijomis, amatininkų dirbiniais, amatais. Po to kruopštūs amatininkai vėrė karolius, apyrankes, dekoravo lėkštutes. Patys mažiausi raitė riestainius, kuriuos kitą savaitę turės „iškepti”. Kūrybinio darbo metu mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, įspūdžių, o tai, ką sukūrė savo rankytėmis, galės pritaikyti puošdami savo namus. Vyresnieji vaikinai sumeistravo inkilą paukšteliams, o merginos gaspadinavo: skuto bulves, pjaustė ir kepė bulvytes fri. Vėliau mokėsi serviruoti stalą, draugiškai vaišintis. Skambant muzikai tvyrojo puiki nuotaika, smagūs pašnekesiai. Dėkui kūrybiškoms mokytojoms ir jų pagalbininkėms.