Meninio skaitymo konkursas

Šiandien, sausio 25 dieną, Gargždų muzikos mokyklos scenoje skambėjo rajono mokyklų mokinių meninis žodis, daug puikių tekstų. Mūsų Gimnazijos dalyvavusios trys skaitovės 5-12 klasių mokinių Meninio skaitymo konkurse noriai dalijosi tariamu žodžiu, gimstančiu jausmu, bręstančia mintimi. Dėkojame 5c klasės mokinei Tijai Lenkaitytei (mokytoja Asta Norvilė), IIb klasės gimnazistei Godai Aleksėjūtei (mokytoja Rugilė Jančauskienė). Dėkojame ir sveikiname 8c klasės mokinę Aureliją Šertvytytę (mokytoja Aurelija Daugėlienė), laimėjusią II vietą.
​Negalime nepadėkoti ir mokyklinio turo dalyviams: jaunesniųjų grupėje – mokytojos Astos Norvilės ugdytiniams Liepai Paulauskaitei 5a, Jokūbui Baltrukoniui 5b (III vieta), Austėjai Žlibinaitei 5b, Tijai Lenkaitytei 5c (II vieta), Evijai Bautronytei 7a (mokytoja Jolanta Pėžienė), I vietos laimėtojai Aurelijai Šertvytytei 8c (mokytoja Aurelija Daugėlienė) ir vyresniųjų grupėje I vietos laimėtojai Godai Aleksėjūtei (mokytoja Rugilė Jančauskienė).