Integruota veikla, skirta Ievos Simonaitytės 127-osioms gimimo metinėms

Ieva Simonaitytė – lyg pušis vidur lauko! Galinga, tvirta. Be veidmainiavimo, be melo. Ji – Klaipėdos krašto duktė.” O. Pajedaitė
Sausio 22 d. Gimnazijos bibliotekoje vyko integruota veikla, skirta Ievos Simonaitytės 127-osioms gimimo metinėms. 5c klasės mokiniams bibliotekininkės priminė rašytojos gyvenimo istoriją, kūrybos reikšmę, papasakojo apie Klaipėdos krašto moterų tautinio drabužio išskirtinę detalę – delmoną. Išklausę knygos ,,O buvo taip…“ ištrauką mokiniai sužinojo, kaip mažoji Ėvikė ryšėjo delmoną ir ką jame slėpė.
Rašytojos gimtadienio proga 4d klasės mokiniai inscenizavo kūrinį ,,Meilutis ir Gužiukas“, kurį pristatė pirmokams, o 2–8 klasių mokiniai kūrybinėse dirbtuvėse ,,Delmonas Evei“, sukūrė stilizuotus delmonus, kurių dekoravimui pasitelkė taškavimo techniką.
Gimnazijos skaitykloje eksponuojami mokinių kurti delmonai drauge su bibliotekininke Dalia Lukauskiene. Kviečiame aplankyti. #Tūkstantmečio projekto veiklos.