Projektas „Čir vir vir pavasaris” specialiojo ugdymo skyriuje užbaigtas

Štai ir prabėgo pavasaris, atnešęs mūsų mokinukams pažinimo, tyrinėjimo ir meilės supančiam pasauliui jausmą.
Projekto „Čir vir vir pavasaris” metu vaikai mokėsi pažinti pasaulį, geriau orientuotis supančioje aplinkoje, veiklų gamtoje metu, stiprino fizinę sveikatą. Vyko daug pasivaikščiojimų gamtoje, kurių metu vaikai stebėjo atbundančią gamtą, sužinojo, kokie medžiai ir augalai auga Vingio parke, matė potvynius ir atoslūgius, stebėjo pirmąsias gėles, pirmuosius pumpurus. Aptarė spalvas, formas ir kvapus-pažino gamtą visais pojūčiais. Klasėse širdeles džiugino pačių puoselėjamos „Žaliosios palangės”.
Trijų mėnesių projekto metu organizuota daug įvairių veiklų, pažintinių ekskursijų bei tradicinių renginių, turtinančių vaikų pasaulį bei teikiančių pažinimo jausmą. Pasidžiaukime akimirkomis ir pasitikime vasarą!