Paskutinis skambutis XIII laidai

2023 m. gegužės 31 dieną XIII laidos abiturientams nuskambėjo Paskutinis skambutis. Paskutinę dieną mokykloje abiturientai praleido kartu su lietuvių kalbos, matematikos ir kūno kultūros mokytojais bei klasės auklėtoja. Kaip ir kasmet, dvyliktokus eisenoje lydėjo pirmokai. Sveikinimo žodžius tarė Priekulės parapijos klebonas Viktoras Ačas, Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, gimnazijos direktorius ir pavaduotojai bei abiturientų tėveliai. Tradiciškai vienuoliktai su klasės auklėtoja Justina Bakšinskyte paruošė pasirodymą, po kurio jiems buvo įteiktas dvyliktokų testamentas ir Gimnazijos direktoriui perduotas mokyklos raktas. Renginys buvo kupinas šiltų prisiminimų, jaukumo, džiaugsmo ir liūdesio ašarų. Abiturientai dėkoja visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios gražios šventės, o didžiausią ačiū taria klasės vadovei Inesai Michailova.