NEMOKAMI INTERNETINĖS BIBLIOTEKOS ,,VYTURYS“ IŠTEKLIAI

MŪSŲ GIMNAZIJOS MOKINIAI NUO DABAR VISUS METUS GALI NEMOKAMAI NAUDOTIS LIETUVIŠKOS INTERNETINĖS BIBLIOTEKOS ,,VYTURYS“ IŠTEKLIAIS. 

Kartu su vaikais siūlome ir kitiems šeimos nariams atsiversti knygą ,,Vyturyje“. Čia rasite viską nuo Degutytės iki Dostojevskio, nuo „Pasaulio pasakų“ iki „20000 mylių po vandeniu“! 

Prisijungimas mokiniams (iki 5 klasės registruoja tėvai):

a) į naršyklės langą nukopijuokite mūsų mokyklai skirtą prisijungimo nuorodą: https://www.vyturys.lt/kodas/klp-priekules

b) spauskite mygtuką „Registruotis“ ir susikurkite asmeninę paskyrą.

c) šį veiksmą turi atlikti kiekvienas mokinys (iki 5 klasės tėvai), norintis nemokamai skaityti knygas asmeninėje paskyroje. 

Garsinės knygos:

Nepaliekant „Vyturio” aplinkos jau galima klausytis ir garsinių knygų! Puikių aktorių ir skaitovų balsai nuplukdys į kitokį knygos pasaulį ir leis literatūrą pažinti dar vienu būdu. Tikime, kad Nacionalinės premijos laureato, aktoriaus Vytauto Anužio ar LRT „balso” Virgilijaus Kubiliaus įgarsinti kūriniai palies širdis (pavyzdys: http://bit.ly/3cDLNnt-SimonoTetis). Vaižgantas, Biliūnas ir Kafka, Goldingas ir Šaltenis,  Korčakas ir  Icchokas Meras, bei didelis būrys kitų rašytojų ir knygų veikėjų laukia Jūsų!

Linkime naudingų ir gražių metų su ,,Vyturiu“!