7-asis Solidarumo bėgimas „Junkis-Bėk-Padėk“

2020-10-16 vyko jau 7-asis Solidarumo bėgimas „Junkis-Bėk-Padėk“. Šiemet jis skirtas ne tik Lietuvos ir Ukrainos vaikų gerovei, bet ir Pepės Ilgakojinės 75-ajam gimtadieniui. Mokiniai žiūrėjo filmuką, aptarė Pepės išvaizdą, charakterio savybes. Po to margino kojines, kokias ji mėgo, kol galiausiai kiekviena klasė svečiuose sulaukė pačios Pepės. Mokiniai kartu sportavo, keliavo svajonių traukiniu po pasaulį, sutiko naujų draugų, matė įvairių gamtovaizdžių. Patys stipriausieji mokiniai bėgo su Pepe ir rinko kilometrus Priekulės miesto žaidimų aikštelėje. Surinkome net 45 kilometrus. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei vitaminais-šviežiomis geltonosiomis žemuogėmis. Smagu buvo Pepei susitikti su vaikais, bet dar sunkiau išsiskirti. Palinkėję vieni kitiems stiprybės, gerų darbų ir nuotaikos, susitarė susimatyti kitą kartą. Ačiū Jums mielieji. Jūsų Pepė Ilgakojinė. Fizinio ugdymo mokytoja Inga Miliutė.