Gegužės 19 dieną Veiviržėnų slėnyje vyko Jurgio Šaulio gimnazijos surengtos Klaipėdos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių pavasario kroso bėgimo varžybos, kuriose dalyvavo 99 rajono bėgikai. Mūsų Gimnazijos komandą sudarė penkiolika 3-4 kl. mokinių. Labai džiaugiamės, nes mūsų šauniųjų sportininkų komanda užėmė 2 vietą. Gimnazijos komandos trečiokai iškovojo tris prizines vietas: 3d klasės mokinė Aiste Tverskytė – 1 vietą, 3a klasės mokinė Gabija Andriuškaitė – 3 vietą tarp trečių klasių mergaičių ir 3d klasės mokinys Tautvydas Pakalnis- 2 vietą tarp trečiokų berniukų. Pasigrožėjome slėniu, pavaikščiojome po labirintą, pasidžiaugėme sekretu, antram gyvenimui prikeltomis durimis, kurios išpuoštos piešiniais ir ornamentais. Vaišinomės ledais ir laimingi grįžome į Gimnaziją, vėliau ir namo.
Džiaugiamės ir nuoširdų ačiū administracijos vardu sakome, komandos vadovei, pradinių klasių mokytojai Stasei Greivienei.