Ugdymo veiklos „Matematika kitaip“

Lapkričio mėnesį 2 grupės ugdytiniams vyko popietinio ugdymo veiklos „Matematika kitaip“. Mokiniai, vadovaujami auklėtojų Eugenijos Kulakauskienės ir Algio Gandžarausko, atliko įvairias užduotis: minė mįsles, sprendė kryžiažodžius, rinko dėliones „Dinozaurai“, „Skaičiai“ ir žaidė kitus stalo žaidimus. Atlikdami užduotis, pažino spalvas ir formas, lavino pastabumą, pirštukų judesius, akių ir rankos koordinaciją. Mokėsi pažinti geometrines figūras, jas lygino, skaičiavo, kirpo ir klijavo. Mokinukai tapo mozaikų kūrėjais. Gebėjo parinkti tinkamos formos ir spalvos lipdukus ir įklijuoti juos į atitinkamas vietas. Visus lydėjo pakili nuotaika, pažinimo džiaugsmas. Auklėtoja Eugenija Kulakauskienė.