Specialiojo skyriaus moksleiviams patyriminė diena „Smalsieji gamtininkai“

2022-05-20 mūsų mokyklėlėje pažintinė, patyriminė diena „Smalsieji gamtininkai“. Nuo ankstyvo ryto vaikai ruošėsi išvykai. Važiuodami grožėjomės gamta: matėme ilgakojes gerves, nuostabiai žydintį Agluonėnų obelų sodą, miške besiskleidžiančias pakalnutes, gausybę paukščių. Tada vingiuotais miško takeliais nuvykome į Klaipėdos rajone Kojelių kaime įsikūrusį ūkį „Čiobrelių rojus“. Neapsakomai gražioje vietoje gyvena 15 alpakų, du šuniukai – Nora ir Persikutė bei keletas triušiukų. Daugiausia džiugių akimirkų patyrėme kiekvienas iš savo delniuko galėdami pamaitinti pasirinktą alpaką, pavedžioti už pavadėlio draugiškus šuniukus bei paglostyti triušiukus. Pasigėrėjus gyvūnėlių grožiu bei ramybe, persikėlėme į judriąją zoną – žaidimų aikštelę. Joje vaikai pasisupo, smagiai palaipiojo bei pačiuožinėjo, vėliau ramiai įsikūrė namelyje. Gero oro ir gražios gamtos apsuptyje praleista diena visiems suteikė gerų emocijų. Mokytoja Inga Miliutė.