SKAITYMO IŠŠŪKIS

Šių metų skaitymo iššūkio užduotys:
1. Perskaityti detektyvinę knygą.
2. Perskaityti knygą, kurios pavadinimą sudaro ne mažiau kaip 4 žodžiai.
3. Perskaityti literatūrine premija įvertintą knygą.
4. Perskaityti praėjusiame tūkstantmetyje išleistą knygą.
5. Perskaityti linksmą knygą.
Kaip ir kasmet, norint įveikti iššūkį reikia kiekvienai užduočiai perskaityti po vieną knygą. O gal atsiras tokių drąsuolių-knygos mylėtojų, kurie kiekvienai užduočiai perskaitys net po kelias knygas?! 📚☀️
Visas „Skaitymo iššūkio“ taisykles rasite adresu http://vasarasuknyga.lt/taisykles/
Dalyvių amžius nėra ribojamas. Visi dalyviai, įveikę „Skaitymo iššūkį“, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje galės laimėti pagrindinio rėmėjo „Xiaomi“ įsteigtus pagrindinius ir skatinamuosius prizus – elektrinį paspirtuką, išmaniuosius telefonus ir išmaniąsias apyrankes.
Taip pat laimėti papildomus prizus bus galima stebint ir atliekant „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle Facebook.
Dalyviams, kurie negali ar nenori užsiregistruoti savarankiškai www.vasarasuknyga.lt, padėsime.
Kviečiame dalyvauti ir mėgautis gerų knygų skoniu!!!
Gimnazijos bibliotekininkės