SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖS RENGINIAI

Vasario 5–9 dienomis gimnazijoje vykę SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖS renginiai jau baigėsi. Trumpai apžvelkime, ką per tą savaitę nuveikėme.
10 klasės mokiniai tradiciškai prisideda prie saugesnio interneto dienos organizavimo. Šiemet dešimtokai pasinaudojo naujuoju kupolu, kuriame įrengė SAUGESNIO INTERNETO LABORATORIJĄ, sukūrė reklamą mokyklos radijui, sukūrė įvairių žaidimų. Informatikos mokytojos Daiva Kačinskienė ir Lina Dargužienė 7-9 klasių mokinius kvietė į veiklą, kuri buvo skirta bendravimui socialiniuose tinkluose tobulinti. Festivalio „Nepatogus kinas“ NK-DOKU projektas suteikė galimybę žiūrėti dokumentinį filmą nemokamai. Vienuoliktokai buvo pakviesti integruotai veiklai su anglų kalba, filmo „TIKTOK Boom“ peržiūrai ir aptarimui. Penktokus diskusijai ,,Kuo galiu prisidėti, kad virtualus pasaulis taptų saugesnis?“ kvietė bibliotekininkė Asta Norvilė, o pradinių klasių mokiniams veiklas vedė bibliotekininkė Dalia Lukauskienė ir mokytoja Ramunė Vaitkuvienė.
Kasdien po 4 pamokų per pertrauką abiturientai kvietė visus norinčius pasiklausyti jų paruoštų pranešimų grėsmių internete klausimais, taip pat visi susirinkusieji galėjo dalyvauti loterijoje ir laimėti raktų pakabuką Mėlynasis meškutis, kurį vienuoliktokai atspausdino 3D spausdintuvu.
Dailės mokytoja Ignė Irkinaitė-Lenkauskienė surengė mokinių piešinių konkursą-parodą „Tu niekada nežinai, kas yra kitoje ekrano pusėje“.
Ačiū visiems, kurie buvote aktyvūs ir visą savaitę diskutavote, o ką aš galiu daryti kitaip, kad internetas taptų saugesne aplinka visiems. SAUGESNIO INTERNETO LABORATORIJA uždaroma iki kitų metų, o aš jus raginu kasdien prisiminti šių metų šūkį „Kurkime geresnį internetą kartu!“. Saugesnio interneto ambasadorė Daiva Kačinskienė