Saugaus eismo diena specialiojo ugdymo skyriuje

Vaikai turi žinoti ir suprasti, kas yra kelių eismo taisyklės ir kodėl reikia jų laikytis, kokie pavojai tyko kelyje, kaip taisyklingai pereiti kelią, suvokti kai kurių kelio ženklų reikšmes. Tuo tikslu mūsų mokyklėlėje lapkričio 12 dieną vyko netradicinio ugdymo diena, skirta supažindinti mokinukus su saugiu eismu bei pasikartoti kelių eismo taisykles.
Mažieji eismo dalyviai sužinojo, kaip apsisaugoti nuo eismo įvykių tamsiuoju paros metu, kaip saugiai elgtis automobilyje, viešajame transporte, kaip išvengti pavojų kelyje bei taisyklingai pereiti gatvę.
Mažieji suprato, kad reikia būti drausmingiems, budriems ir atsakingiems gatvėje. Tad visiems linkime būti saugiems kelyje, jausti atsakomybę už save ir kitą. Mokytoja R. Čėsnienė