Respublikinis eTwinning projektas „Pavasarėlis kviečia“

Štai ir baigėsi tris mėnesius trukęs respublikinis eTwinning projektas „Pavasarėlis kviečia“ gimnazijos specialiojo ugdymo skyriuje. Smalsieji projekto dalyviai, padedami mokytojos Ritos, stebėjo gamtoje vykstančius pokyčius, juos matė, fiksavo, girdėjo, išgyveno grožio pajautimo, nuotaikingo prabudimo, šviesos ir kūrybos jausenas, susipažino su žmogaus darbais ir veikla pavasarį, lavino kūrybiškumą, atliko eksperimentus, sėjo ir augino prieskonines žoleles, suvokė daugelį gyvosios gamtos reiškinių. Bendraudami ir bendradarbiaudami su bendraamžiais, dalyviai patyrė daug teigiamų emocijų, išgyveno kūrybinį ir pažinimo džiaugsmą. Vaikų potyriai, mažieji atradimai motyvuoja surasti, pamatyti, pastebėti daugiau.