Projektas „CLILiG – integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(is) Lietuvoje“ ir mūsų gimnazijoje

Jau septynerius metus Lietuvos mokyklose sėkmingai vykdomas projektas „CLILiG – integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(is) Lietuvoje“ plečiasi!
👏 Džiaugiamės, galėdami pranešti, kad ateinančias mokslo metais projektą papildys 🔟 mokytojų komandų iš septynių Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų. Trijų mokyklų komandos yra naujos, kitos keturios mokyklos projekte dalyvauja jau ne vienerius metus, dabar projektą papildė naujais dalykininkais.
📚 Komandos narių sudėtis taip pat įvairi. Su vokiečių kalbos mokytojais bendradarbiaus ir integruotus užsiėmimus ves geografijos, istorijos, biologijos, technologijų, muzikos, informatikos, fizinio ugdymo ir pradinio ugdymo mokytojai dalykininkai.
✅ Rugpjūčio 24-25 d. naujas mokytojų komandas pakviesime į įvadines projekto dirbtuves „Integruotas dalyko ir užsienio kalbos mokymas IDUKM mūsų mokykloje“.
Sveikiname visus naujus projekto narius!
Daugiau apie projektą ➡️ www.goethe.de/lietuva/clilig