Pažintinė diena „Miškas ir žvėreliai žiemą“

Nors žiema jau įpusėjo ir sniego dar nėra,  tačiau  gamta ragina išbandyti, patirti, pažinti, džiaugtis. Tyrinėjimai, stebėjimai suteikia vaikams galimybę kaupti patirtį, nuodugniai pažinti gamtos ir gyvūnijos prisitaikymo bei išgyvenimo svarbą.

2020-01-10 Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo pažintinėje dienoje ,,Miškas ir žvėreliai žiemą“. Mažieji gamtininkai domėjosi, diskutavo, klausinėjo, aiškinosi, kodėl ežiukai žiemą miega, kodėl kiškis keičia kailį, kaip galime padėti paukšteliams ir žvėreliams žiemą. Daug atsakymų vaikai rado knygose, enciklopedijose, žiūrėdami vaizdinę medžiagą. Plakatuose, knygose ieškojo žiemojančių paukščių, bandė perskaityti jų pavadinimus, žaidė judriuosius žaidimus. Savo emocijas, įspūdžius, patirtį  smalsieji tyrinėtojai atspindėjo dailės darbeliuose.

Žiema suteikia daug galimybių tiek kūrybai, tiek geriems ir kilniems darbams. Darydami gerus darbus, patys tampame geresni. Mokytoja Rita Čėsnienė.