Pasaulinė muzikos diena

Šiandien gimnazijoje, per visas pertraukas aidėjo muzikos garsai. Minint Pasaulinę muzikos dieną, muzikinės akcijos metu ,,Muzika valdo” kvietėme pasirodyti visus mokinius, norinčius dainuoti, muzikuoti….Puikiai save pristatė 5 klasės mokinys Robertas Valutis (akordeonas), 11a klasės mokinys Tomas Rimkevičius( elektroninės muzikos kūrėjas). Prie muzikinės akcijos prisijungė vaikų ansamblis iš Dituvos Aleksandro Teodoro Kuršaičio pagrindinės mokyklos. (mokytoja Živilė Račkutė). Taip pat gausus dainorėlių ir muzikantų būrys- Vaikų muzikos ansamblis , Šypsena ( 1-4 kl.), Instrumentinis ansamblis (5- IV kl.), trečių, ketvirtų klasių mokiniai. Ačiū tariame visiems jauniesiems atlikėjams ir kviečiame aktyviai prisijungti ir nuolat dalyvauti įvairiuose Gimnazijos, rajono, šalies renginiuose. Nuoširdų AČIŪ Gimnazijos administracijos vardu tariame akcijos vedlei, muzikos vadovei Jolantai Petraitienei, taip pat dėkojame muzikos mokytojai Birutei Kaladžinskienei, Viktorijai Bulkšaitei.