Linksmų Šv. Velykų

Delnuose mažų vaikučių.
Bunda žemė iš miegų,
Džiaukimės visi kartu.
Laikas greitai bėga. Išvarę žiemą iš kiemo, mūsų mokyklos mokinukai laukia pavasarėlio. Gamta bunda, dienelės vis ilgyn ir ilgyn. Jau ir balandis. Velykos – pati gražiausia pavasario šventė. Vaikai stebėjo gamtoje vykstančius pokyčius. Visus pojūčius perkėlė į savo darbelius: piešė paukščius, gėles, gamtos vaizdus. Susipažino su Velykų tradicijomis, simboliais, aptarė margučių spalvų reikšmę, raštų įvairovę, iš ko gaminamos verbos, patys mėgino pasigaminti verbas. Kiekviena grupė pasimerkė įvairių šakelių, kasdien stebėjo pumpurėlius, besiskleidžiančius lapelius ir žiedelius. Medžių šakeles papuošė margučiais. Linksmų Šv. Velykų, ramybės ir meilės Jūsų namams ir artimiesiems. Auklėtojos Zinaida Gabalienė, Žydrūnė Daugėlienė.