Balandžio 26 dieną gimnazijoje įvyko Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių 4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada.
Olimpiadoje jėgas išbandė net 23 mokiniai iš 11 rajono mokyklų. Prigūžėjo pilna skaitykla sumanių, linksmų, bet tuo pačiu ir labai susikaupusių mokinukų.
Anglų kalbos olimpiados metu mokiniai atliko klausymo, teksto skaitymo ir suvokimo, gramatikos bei žodyno plėtimo užduotis. Ištaisius visus mokinių darbus, paaiškėjo nugalėtojai.
I vieta: Gabija Daukšaitė – Dovilų pagr. mokykla.
II vieta: Amelija Jarmalaitė – Plikių Ievos Labutytės pagr. mokykla.
III vieta: Ugnė Jakštaitė – Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.
Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus bei juos parengusias anglų kalbos mokytojas.
Ačiū ir mūsų gimnazijos mokiniams Lukui Jakui (4c) ir Aistei Tverskytei (4d) už dalyvavimą.
Dėkoju mokytojai Alinai R. už pagalbą renginio metu, bei skaityklos vadovei Dalytei L. už jaukią aplinką.
Olimpiados organizatorė, anglų kalbos mokytoja Inesa Michailova