Kaziuko turgus

Kovo 8 dieną Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. 4c klasės mokinės priminė Kazimierinių tradicijas, senovės lietuvių išmintį, mėgdžiojo pavasario paukščius. 3c klasės mokiniai ir mokytojos šokiais, dainomis ir žaidimais kvietė į Kaziuko turgų, o mokinys Martynas Matevičius linksmino prekeivius ir pirkėjus akordeono melodijomis. Šokių mokytoja V. Motienė su pirmokais pašoko ir palinksmino visus liaudies šokiais. Pradinių klasių mokytojos parengė įdomią, spalvingą paukščių ir verpsčių parodą.
Kaziuko mugė yra reikšmingas renginys, kai Gimnazijos bendruomenė susiburia, kad puoselėtų tradicijas, papročius, ugdytų verslumą, bendruomeniškumo dvasią. Mokiniai ne tik turėjo galimybę parodyti savo gebėjimus ir kūrybiškumą. Smagus renginys įtraukė visus: vieni prekiavo savo rankdarbiais ir skanėstais, kiti noriai pirko. Mugei pasibaigus pirkėjai džiaugėsi įsigytais gaminiais, o mažieji prekeiviai džiaugsmingai skaičiavo savo uždarbį.
Mokyt. St. Greivienė, R. Pikturnienė
Dėkojame visiems pradinių klasių mokytojams, mokytojų padėjėjams, tėveliams ir mažiesiems Kaziuko mugės dalyviams už estetinį Lietuvių liaudies tradicijų ir kultūros puoselėjimą. Bendradarbiavimas ir tėvelių įsitraukimas skatina bendrystę, šiltus tarpusavio santykius. Administracijos vardu džiaugiamės šia gražia švente.

Daugiau nuotraukų: https://byt.lt/P3rp7