„Jaunojo pedagogo“ stovykla

Įvyko ir puikiai pavyko MOTYVACINĖ dviejų dienų Klaipėdos ir Kauno rajono „Jaunojo pedagogo“ stovykla. Jaunojo pedagogo klubo veiklą Klaipėdos rajone vysto Švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė. Esame dėkingi ir sakome nuoširdų ačiū už stovyklos finansavimą Klaipėdos rajono savivaldybės merui Broniui Markauskui ir jo komandai. Stovykloje dalyvavo 5 Gimnazijos dešimtokai. Puiki, darni, kūrybiška, nuoširdi Gimnazijos komanda lavino savo įgūdžius, mokėsi pažinti save, aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti, „pasimatuoti kito batus“. Klaipėdos ir Kauno rajonų gimnazijų mokiniai žaidė simuliacinius žaidimus, 6 👀🫶 kūrybinėse grupėse mokiniai per 20 min. pagal gautą temą turėjo sukurti kūrybišką teatralizuotą pristatymą. Aktyvi ir dėmesį ugdanti rytinė mankšta buvo puikus pasirengimas źygiui 🥰 su labai rimtais susitarimais. Tikime kiekvieno jauno žmogaus sėkme, refleksija ir noru veikti.