Gerumo akcija „Pasirūpinkime beglobiais gyvūnais“

Spalio mėn. buvo minima Pasaulinė gyvūnų diena, visoje respublikoje švenčiamos vokiečių kalbos dienos. Gimė gražus sumanymas, kuris suvienijo bibliotekininkių Dalios ir Astos bei vokiečių kalbos mokytojos Vilijos jėgas. Gerumo akcijos „Pasirūpinkime beglobiais gyvūnais“ metu rinkome aukas gyvūnėliams, bibliotekoje buvo demonstruojamos knygos apie gyvūnus lietuvių ir vokiečių kalba, pristatomi mokinių kūrybiniai darbeliai tema „Bunte Tierwelt“. Norėta atkreipti dėmesį į beglobių gyvūnų situaciją Lietuvoje, ugdyti mokinių humanistinį požiūrį į gyvūnus, atsakingumą ir kūrybiškumą. Gimnazijoje įvyko projektas, vienijantis abi šventes.
Akcijos metu buvo surinkta daug gyvūnėlių maisto, kitų reikalingų daiktų ir 150 eurų. Nuoširdi parama iš mūsų gimnazijos nukeliavo į Glaudėnų km. esančią gyvūnų prieglaudą „Būk mano draugas“ ir į Šilutėje esančią „Šilutės beglobiai“. Jautriame susitikime su gyvūnėliais Glodėnų km. dalyvavo mokytojos Vilija ir Dalia su 8c klasės mokiniais, o į Šilutę nuvyko bibliotekininkė Asta su IIb kl. moksleivėmis.
Gyvūnėliai, maži ir dideli, linksmi ir liūdni, siunčia didžiulį AČIŪ ❤️mūsų Gimnazijos gerosioms širdims! O jei norite sau ištikimo draugo, nuvykite į prieglaudas ir tikrai jį ten sutiksite! 🐕🐈
Mokytoja Vilija Bakutienė

Ačiū Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos bendruomenei už paramą ir dovanas mūsų gyvūnų globos namams. Linkime visiems sveikatos ir sėkmės moksluose bei darbuose. Ačiū, kad esate! ❤️

Posted by VŠĮ „Būk mano draugas” on 2021 m. spalio 29 d., penktadienis