Edukacinių dienų veiklos pradinėse klasėse

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos pradinukai vasarą pasitiko su gausybe įvairių veiklų, kurios tęsėsi iki pat mokslo metų užbaigimo paskutinės dienos. Edukacinių dienų veiklose dalyvavo mokiniai, pradinių klasių, anglų kalbos, šokių, muzikos mokytojos. Mielai prie veiklų prisijungė tėveliai. Mokiniai tobulino ir plėtojo komunikavimo, kultūrinę, kūrybiškumo, pažinimo, SESG, skaitmenines kompetencijas. Veiklų būta įvairių. Mokiniai kūrė netradicinius piešinius bei plakatus, sportavo, tyrinėjo, keliavo po Priekulės miestą ir jos apylinkes. Trečiokai išvyko į Vilnių. SEU dieną vyko klasių bendruomenių susitikimai. 1-3 klasės buvo apdovanotos bilietais į aukštesnes klases. Ketvirtokai atsisveikino su savo mokytojomis ir atvėrė duris į penktą klasę. Šiltos, prasmingos vasaros. Susitiksime kitąmet.