Patyriminės pamokos, skirtos lietuvių liaudies papročiams ir tradicijoms

Kaziuko mugės siuvimo amatų dirbtuvių šūkis – „Ką senoliai išsaugojo?“ Tradicijos ir kultūra Tau !
Tradicijos ir kultūra unikali jungtis jungianti šio krašto žmones, žmonių kartas, šeimas.
Tradicinė kultūra – tai nematerialus paveldas visiems, kurį kiekvienas atranda labai skirtingai,
O svarbiausia, kad ieško .
Turime kuo didžiuotis ir džiaugtis – Mažosios Lietuvos regiono istorija, savitomis dainomis,
Papročiais, išskirtiniais tautiniais kostiumais. Ievos Simonaitytės gimnazijos 4c klasės mokytoja Ramunė Pikturnienė ir 4 a, b, c klasių mokiniai pasikvietė į svečius Drevernos kultūros namų renginių organizatorę Virginą Asnauskienę, kad papasakotų apie delmonus. Mokiniai susidomėję diskutavo su gerb. Virginija, buvo aktyvūs. Po pristatymo patys gaminosi delmonus ir pagaminę delmoniukų parodėlę organizuos nuotoliniu būdu. O po to ir Drevernos kultūros namuose, kur visi galės jais pasidžiaugti.
Ačiū sakome už įdomias patyrimines pamokas skirtas lietuvių liaudies papročiams ir tradicijoms.