Gimnazijos 5-12 klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas

„Kalba – tai miestas, į kurio statybas kiekvienas žmogus, gyvendamas žemėje, atneša savo akmenį“, – metaforiškai yra pasakęs amerikiečių poetas R. V. Emersonas. Sausio 30 dieną Gimnazijos bibliotekoje vykusiame 5-12 klasių mokinių Meninio skaitymo konkurse dalyvavę skaitovai Kalbos miestui iš tiesų atnešė po nugludintą, savitu pasaulio suvokimu ir savo širdies šiluma paženklintą meninio žodžio akmenėlį. Vienų jis buvo sunkesnis, kitų – kiek lengvėlesnis, bet visų – labai svarbus. Tad dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų paruoštiems skaitovams: 5a kl. Lukui Vaidaugui (mokytoja R. Petraitienė), 6c kl. Gretai Gedrimaitei, 7a kl. Ainiui Penkauskui (mokytoja D. Jocytė), 6b kl. Godai Aleksėjūtei (mokytoja R. Jančauskienė). Vertinimo komisija pastebėjo, jog šįkart nemažos dalies dalyvių galimybės buvo gana lygiavertės, todėl prizinių vietų laimėtojų šiemet buvo daugiau.

5-8 klasių grupėje: I vieta – 5b kl. Arina-Gabriela Pavlik ir 5b kl. Augustas Mažonas (mokytoja A. Daugėlienė), II vieta – 6b kl. Simona Butkutė ir 8c kl. Lineta Gataveckaitė (mokytoja R. Jančauskienė), III vieta – 5a kl. Nojus Lipskas (mokytoja R. Petraitienė) ir 8b kl. Gita Aleksėjūtė (mokytoja R. Jančauskienė).

9-12 klasių grupėje: I vieta – IIIg kl. Goda Lotužaitė (mokytoja A. Daugėlienė), II vieta – IIa kl. Augustė Pilypaitė (mokytoja A. Daugėlienė), III vieta – Ia kl. Milita Bartkutė (mokytoja R. Petraitienė).

Džiaugiamės ir dėkojame visiems skaitovams. Vasario mėnesį Klaipėdos rajono Meninio skaitymo konkurse Gimnaziją atstovaus Arina-Gabriela Palink, Augustas Mažonas, Simona Butkutė ir Goda Lotužaitė. Palinkėkime jiems geranoriškumo, kantrybės ir sėkmės ruošiantis kitam etapui.