Edukacinė išvyka į Martyno Jankaus muziejų

Sausio 23 dieną Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos 5-7 kl. mokiniai vyko į Martyno Jankaus muziejų, įkurtą Bitėnuose. Martynas Jankus – žymus Mažosios Lietuvos visuomenės veikėjas, publicistas, spaustuvininkas, vienas „Aušros“ laikraščio leidėjų. Jo spaustuvę Bitėnuose galima laikyti pagrindine spaudos draudimo laikotarpio spaudos, skirtos Didžiajai Lietuvai, spaustuve Mažojoje Lietuvoje. Gimnazijos mokiniai laikinai galėjo taip pat pasijausti spaustuvininkais, įrišti vieno lanko knygelę ir ją dekoruoti. Edukacija „Knygos sandara ir raida“ buvo skirta Mažosios Lietuvos rašytojai Ievai Simonaitytei atminti, nes šiandien Mažosios Lietuvos metraštininkės gimtadienis. Išvyką organizavo lietuvių kalbos mokytojos Rugilė Jančauskienė ir Aurelija Daugėlienė.