Vokiečių kalbos mokytojos kvalifikaciniai kursai Vokietijoje

Sakoma, kad pasidalintas džiaugsmas – dvigubas džiaugsmas. Žvelgdama į praeitus 2019–uosius metus, noriu pasidžiaugti, kad šie metai padovanojo man net dvi galimybes tobulinti savo kaip vokiečių kalbos mokytojos kvalifikaciją Vokietijoje. Mano metus įrėmino dvi išvykos į šalį, kurios kalbą mokau savo mokinius. 2019–uosius metus pradėjau sausio mėn. Schwäbisch Hall 2 savaičių kalbos gilinimo kursuose vokiečių kalbos mokytojams iš viso pasaulio (Australijos, Indonezijos, Nepalo, Rumunijos, Argentinos). Už skirtą stipendiją esu dėkinga Goethe Institutui.

Užbaigiau metus gruodžio mėn. Liubeke 1 savaitės tobulinimosi kursuose „Krašto pažinimas. Kalėdos“. Čia rinkosi mokytojai iš Lenkijos, Suomijos, Rusijos, Estijos. Už šią stipendiją esu dėkinga Deutsche Auslandsgesellschaft.

Vokietijos švietimo sistemos stebėjimas iš arti, įdomios, vertingos paskaitos, užsiėmimai, ekskursijos, renginiai, sutikti žmonės, naujos idėjos, paskleistos kolegų iš kitų šalių praturtino mano profesinį ir asmeninį bagažą, kuriuo galiu nuolat dalintis su savo mokiniais, ateinančiais išmokti vokiečių kalbos. Tad vis dar turinčius galimybę rinktis užsienio kalbą mūsų Gimnazijoje, kviečiu neabejoti ir pasirinkti vokiečių kalbą.

Už galimybę išvykti ir palaikymą dėkoju Gimnazijos administracijai.