VII TARPTAUTINIO MOKINIŲ PIEŠINIŲ IR PLASTIKOS KONKURSAS „WAVE ON WAVE“ 2021

Sveikiname VII TARPTAUTINIO MOKINIŲ PIEŠINIŲ IR PLASTIKOS KONKURSO „WAVE ON WAVE“ 2021 mūsų gimnazijos prizininkus : Martą Knabikaitę, 9b kl. mokinę, 16- 19 m. gr. tapybos srityje užėmusią 3- iąją vietą ir Dovydą Gabalį, 9a kl. mokinį, 11-15 m. gr. grafikos srityje tapusį laureatu.
Šių metų konkurso tema buvo ,,Senoji mano krašto mitologija“, skirta paminėti archeologijos, antropologijos, archeomitologijos pradininkės Marijos Gimbutienės 100-osioms gimimo metinėms. Konkurse dalyvavo penkios šalys: Latvija, Hong Kongas, Baltarusija, Rusija ir Lietuva. Sulaukta 237 darbų iš 28 įstaigų. Komisija įvertino atsiųstus darbus pagal atlikimo techniką ir amžiaus grupes. Komisija išrinko devynis I-osios vietos nugalėtojus, devynis II-osios, devynis III-iosios vietos nugalėtojus ir 34 laureatus. Konkurse savo jėgas išbandė ir dar keletas aktyvių mūsų gimnazijos mokinių: Vaiva Valeikaitė 5b kl., Emilija Būdvytytė 6c kl., Samanta Žvirblytė 6c kl. ir Milda Vilkaitė 7a kl. Džiaugiamės ir jų piešiniais. Nuoširdų ačiū sakome dailės mokytojai metodininkei Birutei Česnauskienei, už jos norą, kūrybinio potencialo išieškojimą ir perdavimą gimnazijos mokiniams. Tikime, kad tai didžiausi pasiekimai Klaipėdos rajone. Tarptautinis pripažinimas leidžia būti pažintiems ir įvertintiems.
Prizininkų ir laureatų darbus galite pasižiūrėti čia: http://www.brakas.lt/index.php?id=76