Tolerancijos diena specialiojo ugdymo skyriuje

Mes dažnai įsitikiname, kaip svarbu bendrauti, bendradarbiauti, mokėti suprasti ir išgirsti kitus bei kitokius. Lapkričio 16 d. minima tarptautinė tolerancijos diena, todėl su mažaisiais mokinukais šiandien kalbėjome apie mandagumą, nuoširdumą, skyrėme daug gražių žodžių savo draugui, gaminome darbelį, nes dalyvaujame respublikinėje parodoje ,,Gražiausi žodžiai Draugui“, kurį organizuoja Panevėžio ,,Šviesos“ ugdymo centras. Mažieji suprato, kad ir kokie mes bebūtume skirtingi, mūsų širdys yra vienodos. Tad pripildykime jas gėrio, meilės, pakantumo, gerumo, mandagumo, pagarbos.
Kadangi šiais metais tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas, popietinio ugdymo veiklos metu, auklėtoja Zinaida ir padėjėja Viktorija organizavo kūrybines dirbtuvėles, kur vaikai konstravo, dekoravo ir statė nuostabių namelių miestą.
Pasidžiaukime mūsų mažųjų darbštuoliukų darbeliais. Mokytoja Rita Čėsnienė