Šv. Martynas – žiemos šauktuvės

Vėjui sustiprėjus, lapams nukritus, su lietaus drėgme baigėsi ir Ganiavos metas. Ši džiugi žinia neaplenkė ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos piemenėlių. Jų šiemet ypač daug sugužėjo į triukšmingą paskutinę rudens šventę. Šeimininkai buvo antrus metus piemenaujantys 2c klasės piemenukai. Tad mokėjo ir žinojo daug dainų apie ožį, rudeninę zarią, net apie piemenį Martyną. Savo svetingumu dalijosi su visais, norinčiais pažinti lietuviškus papročius, tradicijas. Tad svečiai džiaugėsi sužinoję žaidimų apie vilką, kurapkytę bei upių tėvą Nemuną. Pasibaigus šventei, visi piemenys gavo suderėtą atlygį – po avį ir auksinį pinigą. Dėkojame visiems atvykusiems svečiams už dovanas ir smagų pasibuvimą. Ypač nuoširdžiai dėkojame 2c klasės visai bendruomenei, jų klasės mokytojai Vilmai Dveržeckienei už puikų pasiruošimą šventei, paslaptingas kaliauses ir norą lietuvių tautos papročiais dalintis su Gimnazijos bendruomene.