Studijų regata

Žmonės klausinėja, kuo būsi, o tu nežinai, ką atsakyti? O gal tiesiog nesijauti užtikrintas dėl savo sprendimo? Sausio 10 d. devintokai ir dešimtokai ieškojo atsakymų Klaipėdos Švyturio arenoje vykusioje Studijų ir karjeros mugėje „Studijų regata 2020”. Mokiniai susitiko su Klaipėdos aukštųjų ir profesinių mokyklų bei įtakingiausių vakarų Lietuvos įmonių atstovais – Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Mykolo Romerio universiteto, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, Vytauto Didžiojo universiteto, Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sveikatos universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Teisės ir verslo akademijos universiteto, Šiaulių valstybinės kolegijos, Kretingos technologijos ir verslo mokyklos, Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro studentais ir dėstytojais.