STEAM olimpiada

Balandžio 15 d. gamtos m. ir biologijos (STEAM) olimpiadoje dalyvavo mūsų gimnazijos
5-8 kl. mokiniai. 6a kl. mokinys Lukas Vaidaugas – I vieta, 6a klasės mokinys Nojus Lipskas – I vieta, 5b kl. mokinė Aurėja Matulionytė – III vieta. Ačiū sakome visiems mokiniams dalyvavusiems olimpiadoje ir pasiekusiems aukštų rezultatų Klaipėdos rajone.
Dėkojame mokytojai Lilijanai Peter už mokinių ruošimą ir puikius rezultatus. Tai stimulas eiti į priekį, džiaugtis ir didžiuotis, kad vis daugiau sisteminių, patirtinių, integruotų žinių atiduodami turime geriausius mokytojos Lilijanos rezultatus.
Atrinktų geriausių ir kviečiamų į III olimpiados etapą mokinių sąrašą organizatoriai atsiųs tik tada, kai sudalyvaus mokiniai iš visų savivaldybių, iki balandžio 28 d.
Gimnazijos administracija