Projektas ,,Marių milžinai mano kuprinėje”

Priekulės kultūros centro komanda į edukacinį ciklą ,,Marių milžinai mano kuprinėje“, pakvietė Ievos Simonaitytės gimnazijos moksleivius.
Moksleiviai įlipę į mokyklinį autobusą, vietoje naršymo mobiliuosiuose telefonuose, turėjo puikią progą užsidėti ausines ir leistis į kelionę kartu su Klaipėdos krašto žodžio puoselėtojos Virginos Asnauskienės pasakojamais šišioniškais padavimais. Vaikai patyrė daug gražių emocijų, dalinosi įspūdžiais klasėje, džiaugėsi, kad kelionė namo truko per trumpai klausantis įdomių šišioniškų padavimų.
Priekulės kultūros centro komanda: direktorė Rūta Steponavičienė, administratorė Katerina Marcinkevičienė, renginių organizatorė Ernesta Zolitova aktyviausius ir užduotis atlikusius, bei užsiregistravusius mokinius apdovanojo Gimnazijoje. Kultūros centro direktorė atvykusi į Gimnaziją džiaugiasi moksleivių aktyvumu, žingeidumu ir planuoja daugiau patrauklių projektų. Mokiniai, mokytojai, administracija esame dėkingi Priekulės kultūros centrui ir Klaipėdos rajono savivaldybei už projekto finansavimą ir 10 kuprinių bei paguodos prizų pilnų KULTŪROS mūsų gimnazistams.
Direktoriaus pav.ugdymui Loreta Kaltauskienė