Popietė ,,Rudenėlio vaišės”

Spalio mėnesį vyko popietės ,,Rudenėlio vaišės”, kurių metu mokiniai, vadovaujami auklėtojos Zinaidos Gabalienės ir mokytojos Vidos Būdvytienės iš rudens gėrybių virė obuolienę, gamino vitamininų ir pieno kokteilius, kepė vaflius. Iš surinktos gamtinės medžiagos pagamino stirniukus, pelėdas, gyvatę bei girinukus, kuriais vėliau papuošė bendrabučio aplinką. Konservavo obuolius ir grybus, kuriuos ,,susandėliavo” mokyklos stende. Kol mergaitės ruošė produktus kokteiliams, berniukai iš gėlių surinko puokšteles, kurias pavadino ,,Paskutinės rudens akimirkos”. Galutinis rezultatas pats smagiausias ir skaniausias, kai gali paragauti ir įvertinti tai, ką pasigamini pats. Auklėtoja Zinaida Gabalienė.