Pasveikinome senelius

Kalėdos – toks laikas, kada dovanodami prisimename, kas iš tikrųjų gyvenime yra svarbiausia. Tai meilė, pakeičianti mūsų gyvenimus. Tai dalinimasis, mus suartinantis. Tai gerumas, mus sušildantis. 2019-12-19 Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai tradiciškai tęsė socialinę veiklą: aplankė Priekulės VŠĮ „Gyvenimo gija“ senelius. 3 grupės mokiniai ir auklėtoja Zinaida Gabalienė gamino atvirukus bei pasveikino šių namų gyventojus artėjančių švenčių proga. Seneliai dėkojo mokiniams, kad jų nepamiršo ir prašė dažniau aplankyti. Dėkojame VŠĮ „Gyvenimo gija“ direktorei Alai Auškelienei bei slaugytojoms už malonų priėmimą, saldžią dovanėlę mokinukams. Auklėtoja Zinaida Gabalienė.