Paminėta Nacionalinė bibliotekų savaitė

„Nauja realybė – naujos formos“ – tokiu šūkiu skaitytojus ir bibliotekos lankytojus pasitiko balandžio 23– 29 d. vykusi 21-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Jos metu bibliotekininkės kvietė mokinius į įvairias šventinės savaitės veiklas, vykusias bibliotekoje ir virtualiai.
5–8, I–III gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo knygos viršelio iššūkyje – pasirinktos knygos viršelį pratęsė piešiniu ir aplinkos detalėmis. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo namų bibliotekos knygų mugėje, kurios metu keitėsi knygomis arba jas įsigijo už simbolinę kainą; knygos, skaitymo tema kūrė ,,Veido kaukę“. Literatūrinių valandėlių metu pradinukai susipažino su vaikų literatūros aktualijomis, atliko bibliotekininkės parengtas užduotis.
Namuose besimokantiems 7– 9 klasių mokiniams pristatyta Nacionalinė bibliotekų savaitė, pasiūlytas atnaujintas virtualių bibliotekų sąrašas, kurio nuoroda įkelta į Gimnazijos Facebook puslapį.
Nuoširdžiai dėkojame mokytojams, įsijungusiems į Nacionalinės bibliotekų savaitės iniciatyvas: Knygos viršelio iššūkyje dalyvavusioms mokytojoms Birutei Česnauskienei, Šarūnei Baltikauskienei, Daivai Kačinskienei, taip pat istorijos mokytojui Andriui Mereckiui už gimnazinių klasių mokiniams pristatytas skaitmenines priemones nuotoliniam mokymuisi, už virtualių bibliotekų, svetainių, informacinių bazių jungimosi galimybių ir priemonių apžvalgą.
Mokinių ir mokytojų darbus galite pamatyti čia.