,,Nupieškime Nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiančią Klaipėdą‘‘

Kovo mėnesio pradžioje vyko piešinių konkursas ,,Nupieškime Nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiančią Klaipėdą‘‘, skirtas Kovo 11-ajai dienai paminėti. Tai tradicinis konkursas, kuriame jau keletas metų iš eilės dalyvauja ir mūsų gimnazijos mokiniai. Ir šiemet į konkursą buvo atrinkti ir išsiųsti geriausi 5-10 kl. mokinių darbai. Iš viso 26. Smagu, kad dalyvius ruošė ne tik dailės mokytoja B. Česnauskienė, bet ir R. Mickienė, S. Šapalienė ir A. Danilevičiūtė, konsultavusios savo auklėtinius, 6a, 6c ir 5b kl. mokinius. Šiemet konkursas buvo virtualus, sulaukęs kone 1000 piešinių. Labai džiaugiamės ir sveikiname 9-12 kl. grupėje 1-ąją vietą laimėjusią Gabiją Jakštaitę , 10a kl. mokinę. Prizai jau pasiekė mus ir saugiai bus perduoti nugalėtojai. Piešiniai publikuojami socialiniame tinkle facebook: „Klaipėdos socialdemokratai“. Čia jais gali grožėtis visi.
Direktoriaus pav. ugdymui Loreta Kaltauskienė