Nuotolinė – tiesioginė vaizdo pamoka „Būk saugus mokiny“

Kovo 31 d. mūsų gimnazijos 5b, 6a ir 6c klasių mokiniai kartu su auklėtojomis dalyvavo nuotolinėje – tiesioginėje vaizdo pamokoje „Būk saugus mokiny“.
Pasitelkus naujausias technologijas, tiesiogiai bendravome su Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos specialistais ir I-ojoje komandoje dirbančiais ugniagesiais – gelbėtojais, bei narais. Vaikai buvo supažindinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, gaisro pavojais ir būdais apsisaugant nuo ugnies, cheminiais incidentais, grėsmėmis buityje, vandenyje.
Mes turėjome galimybę per nuotolį apžiūrėti ne tik gaisrinės vidutinio sunkumo klasės automobilius ir turimą įrangą, bet ir pačiais patalpas. Džiaugiamės, jog mums pasitaikė neeilinė proga stebėti ugniagesių – gelbėtojų parengtį ir reagavimą į tikrą aliarmo signalą net du kartus, kai buvo gautas iškvietimas.
Tad nuoširdų ačiū tariame Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausiajai specialistei Aurelija Maslaukienei ir pamokoje dalyvavusiems pareigūnams už išsamų pasakojimą apie ugniagesių gelbėtojų ir narų profesiją.
Dėkojame klasių vadovėms Raimondai Mickienei, Simonai Šapalienei, Aistei Danilevičiūtei už puikią nuotolinę – praktinę patirtį ne tik apie svarbią ugnegesio gelbėtojo profesiją, bet kartu labai išsamią edukaciją kaip saugiai elgtis su ugnimi ir supratimą kaip elgtis pakliuvus į nelaimę vandenyje. Tikime, kad mokiniai pasidalins savo įspūdžiais.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Kaltauskienė