Netradicinė lietuvių kalbos pamoka ,,Draugaukime su knyga“

Spalio 2 diena Specialiojo ugdymo skyriaus mažiesiems mokinukams buvo kitokia, nes ryte jie skubėjo į netradicinę lietuvių kalbos pamoką ,,Draugaukime su knyga“, kuri vyko Priekulės miestelio J. Lankučio bibliotekoje. Darbuotoja Lina pasitiko mažuosius skaitytojus prie bibliotekos durų ir pakvietė įžengti į knygų karalystę. Smalsuoliai susipažino su bibliotekos vaikiškomis knygomis, išklausė pasakojimą apie tai, kaip bibliotekoje galima pasiskolinti, pavartyti ir perskaityti knygelę, o vėliau ją grąžinti. Vaikai sužinojo, kad labai daug spalvingų, įvairių dydžių ir formų knygelių „gyvena“ bibliotekoje. Į mokyklą grįžome puikios nuotaikos ir pilni gerų prisiminimų. Nekantraudami lauksime kitų prasmingų susitikimų. Mokytoja R. Čėsnienė.