MOKYTOJŲ DIENA GIMNAZIJOJE

Gimnazijoje visada laukiama MOKYTOJŲ DIENA. Laukiama, nes tą dieną mokytojais tampa tėveliai ir 11-12 klasės mokiniai, vedantys profesiją atspindinčias ir kūrybiškas dalykines pamokas. Po pamokų dažnas atsidūsta, koks sunkus kasdienis mokytojo darbas, nes visi mokiniai labai skirtingi. Nuoširdžiai dėkojame visų klasių mokiniams, mokytojams šios šventinės dienos proga paruošusiems daugybę gražių, kūrybiškų rankų darbo siurprizų. Nuostabu, nes šilti, atviri santykiai veda į bendrystę.

Gimnazijoje lankėsi ir Klaipėdos muzikos studijos GROCK vadovas Linas Švirinas. Muzikos pedagogas, įvairių muzikos terapijos užsiėmimų ir renginių organizatorius į muzikos terapiją stengėsi  įtraukti pradinukus ir mokytojus. Vėliau gimnazijos skaitykloje laukė kvapni kava ir nuostabus dvyliktokų tortas, priešmokyklinio ugdymo mokytojos padėjėjos Rūtos Butienės rankų darbo be galo kūrybiška gėlių paroda bei bibliotekininkės Dalios Lukauskienės su meile paruoštas išradingas Puzzle su mokytojų vardais, asmenybių apibūdinimais. Mokytojus pasveikinti atvyko Priekulės parapijos klebonas Viktoras Ačas, Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas. Gimnazijos administracija Padėkų raštais dėkojo mokytojams už praėjusių metų nuveiktus darbus, sveikino jubiliejinius darbo metus švenčiančius pedagogus. Gimnazijos metodinė taryba sveikino vasarą ir rugsėjo, spalio mėn. gimusius jubiliatus. Puikią dieną vainikavo dvyliktokų linksmos, šmaikščios, kūrybiškos užduotys mokytojams. Nuoširdiai dėkojame dvyliktokams ir jų auklėtojai Aistei Danilevičiūtei. Kiek daug visko būta, patirta, pajausta šią rudeniu kvepiančią Mokytojų dieną! BŪKIME SVEIKI IR DRAUGIŠKI KASDIEN, JUK TIEK NEDAUG REIKIA BENDRYSTEI – TIK PAPRASTO BENDRAVIMO.