Klaipėdos rajono plakatų konkursas „Mes – prieš korupciją“

Neseniai vyko Klaipėdos rajono moksleivių plakatų konkursas „Mes – prieš korupciją“. Šiame konkurse dalyvavo ir nugalėtojais tapo mūsų Gimnazijos mokiniai.

7-8 klasių mokinių grupėje II vieta atiteko Dovydui Gabaliui, 8a kl., III vieta – Inetai Eskertaitei, 7a kl.

Šaunūs Ia klasės gimnazistų rezultatai I-II klasių mokinių grupėje: I vieta – Šarūnui Mulskiui, II vieta – Sofijai Šarapovaitei, III vieta – Justinai Mulskytei.

Vyresniųjų, III- IV klasių, grupėje džiaugiamės šių IVg klasės gimnazistų laimėjimais: I vieta – Gabijai Navickaitei, II vieta – Adomui Beliokui, III vieta – Arlitai Jaudžimaitei.
Moksleiviai savo darbuose perteikė savitą požiūrį į vis dar gają korupcijos problemą. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokinių pasiekimais, sveikiname juos ir linkime sėkmės kituose konkursuose! Dailės mokytoja Birutė Česnauskienė.