Klaipėdos  rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

Vasario 13 d. Gargždų muzikos mokykloje vyko Klaipėdos rajono mokinių meninio skaitymo konkursas. Mūsų Gimnaziją atstovavo dar sausio 30 d.vykusio  mokyklos meninio skaitymo konkurso nugalėtojai: 6b klasės mokinė Simona Butkutė (mokytoja R. Jančauskienė), 5b klasės mokiniai Arina-Gabriela Pavlik ir Augustas Mažonas bei IIIg klasės gimnazistė Goda Lotužaitė (mokytoja A. Daugėlienė). Šaunu, jog šiais sparčiai kintančio gyvenimo tempo ir informacinių technologijų apogėjų pasiekusiais laikais, vis dar atsiranda vaikų, skaitančių ir norinčių savitu pasaulio suvokimu pasidalinti su kitais. Džiaugiamės ir sveikiname Ariną-Gabrielą Pavlik, Augustą Mažoną, 5-8 klasių grupėje ir Godą Lotužaitę, 9-12 klasių grupėje laimėjusius III-iąsias vietas.