Kalėdinės dekoracijos „Eglutė“ pamokėlė

Po ramaus adventinio laikotarpio į kiekvienų namų duris netrukus pasibels gražiausia žiemos šventė – Šv. Kalėdos.

Šv. Kalėdų laukimas Gimnazijos bibliotekoje neprailgo, nuoširdus ir jaukus pabuvimas kartu buvo pripildytas gerumo ir laukimo džiaugsmo. Advento metu prie uždegtos žvakės skaitėme susimąstyti kviečiančią kalėdinę istoriją, nepaprastas pamestų pirštinių istorijas, kurias papildė nuotaikingos mokinių kurtos istorijos. Kalėdinėse dirbtuvėse neklusnios makrame siūlų gijos mokinių rankose virto dailiomis kalėdinėmis eglutėmis. Kiekvieną, apsilankiusį bibliotekoje, stebino su meile, rankų šiluma kurti PSPC kalėdinės mugės darbeliai ir 5–11 klasių mokinių piešiniai ,,Kalėdinis miestas“, o akcija ,,Pradžiugink kitą dovana-staigmena“ kvietė rodyti dėmesį šalia esantiems, dalintis su kitais ir suteikti daiktams antrą gyvenimą naujuose namuose.

Dėkojame visiems bibliotekos lankytojams už kartu praleistą laiką ir linkime, kad ateinančių švenčių šiluma paliestų širdis ir gyvenimui suteiktų naujų spalvų.