Išvyka į Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą

Prasidėjus karštai vasarai, birželio 17-23 d. mūsų mokyklėlėje organizuojama vaikų vasaros poilsio stovykla ,,Vasaros takeliu”. Ansktyvą birželio 17-osios rytą mažieji stovyklautojai pajudėjo link pajūrio į Lietuvos jūrų muziejų ir delfinariumą. Neprailgus laikui visi nekantriai dairėmės po marias ir laukėme kelto, kuris perkėlė mus į Kopgalį, kur yra delfinariumas ir Lietuvos jūrų muziejus. Daugeliui vaikų tai buvo pirmoji patirtis ir plaukti keltu jiems labai patiko. Pirmiausia aplankėme Lietuvos jūrų muziejų. Mažieji stovyklautojai išbandė jėgas ant kapitono tiltelio, gilino žinias prie išmaniųjų stendų, grožėjosi eksponatais. Po to skubėjome į delfinariumą, kur vaikai su nuostaba ir susižavėjimu stebėjo delfinų pasirodymą: gerėjosi jų protu, išmone, žaismingumu, gebėjimu bendrauti su žmonėmis. Šiek tiek nuvargę, bet pilni gražiausių kelionės įspūdžių, grįžome į mokyklą.