Finansinis raštingumas

Gimnazijos ekonomikos mokytoja Justina Bakšinskytė antradienį per 4 pamoką drauge su 9b klasės mokiniais: Džiugu Tiriūnu, Gita Aleksėjūte, Evelina Dūdėnaite pravedė pamoką ketvirtokams apie finansinį raštingumą. Pamoka vyko sklandžiai, mokiniai aktyviai dalyvavo, atsakinėjo į klausimus, diskutavo, kartu su devintokais ieškojo geriausių taupymo būdų ir kokiu tikslu taupoma. Pamokoje buvo plačiai išdėstyta tema ir vaikai analizavo, diskutavo ir tikime priėmė teisingus sprendimus. Nustebome, kai išgirdome ką vaikai žino ir kokios jų svajonės. Pamokos pabaigoje vaikai nuoširdžiai padėkojo už pamoką savo vyresniesiems draugams devintokams. Planuojame ir toliau vesti tokias pamokas, matome, kad vaikams tai praktiška ir įdomu. Dėkojame už gražų bendradarbiavimą ir savalaikes žinias. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Kaltauskienė.