Festivalis „KŪRĖJO KODAS“

Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse – festivalyje „KŪRĖJO KODAS“ (organizatorius – Kretingos meno mokykla) dalyvavo ir mūsų Gimnazijos mokiniai. Tai festivalis, buriantis netradiciškai kuriančius ir dirbančius moksleivius jau ne vienerius metus.
Sveikiname IVg klasės gimnazistą Emilį Jonušauską, 15-19 m. amžiaus grupėje laimėjusį III vietą, ir Ia klasės mokinį Dovydą Gabalį, 10-14 m. amžiaus grupėje užėmusį I vietą! Abu gimnazistai puikiai pristatė savo kūrybą kompiuterinių pateikčių formatu, o Emilis papildomai sukūrė ir video filmuką, kuriame – jo, kaip kūrėjo, kelias nuo vaikystės iki šių dienų, nuo teatro, muzikos, didžiulių skulptūrų kūrimo, technologijų olimpiados, žongliravimo, šokių iki poezijos interpretavimo savaip… Išsamesnę informaciją galite rasti fb puslapyje „KMM Dailės skyrius“. Dėkojame ir sveikiname gimnazijos dailės mokytojai metodininkei Birutei Česnauskienei už meilę darbui, mokinių kūrybinių įgūdžių puoselėjimą, puikius pasiekimus šiame konkurse. Gero polėkio mokiniams, mokytojai.