Draugo diena Drugelių grupėje

Lapkričio 26 dieną, artėjant pasaulinei Draugo dienai, priešmokyklinio ugdymo Drugelių grupės ugdytiniai kartu su savo mokytoja, padėjėjomis bei meninio ugdymo pedagoge surengė popietę: ,,Noriu draugą turėti“ .
Geri tarpusavio santykiai ir nuoširdus vaikų bendravimas Drugelių grupėje peraugo į puikią draugystę. Diskutavome apie tai, kas yra draugas, kodėl svarbu turėti jį, kaip draugystė padeda vaikams augti, smagiai leisti laiką kartu, dalintis paslaptimis ir patarimais. Iš mokytojos sužinojome, kad pirmieji draugai, kuriuos jie sutiko atėję į šį pasaulį – jų tėvai. Mokytoja Jolanta kartu su vaikais dainavo dainas apie draugus, rengė estafetes, stebėjo filmą ,,Mano geriausias draugas“. Rezultatas – draugiškumas.
Grupės vaikai stebino vieni kitus dovanodami pačių padarytus knygų skirtukus. Draugo dienos proga neabejingi liko ir grupės tėveliai. Jie sutepė sveikuoliškus sumuštinius, paserviravo vaišių stalą.
Šioje veikloje vaikai stengėsi tinkamai reikšti savo emocijas, kontroliuoti savo veiksmus, elgesį, sugebėjo ilgesniam laikui įsitraukti į veiklą, džiaugėsi kūrybiniu darbeliu. Linksmai ir šauniai šventėme Draugo dieną, palinkėdami vieni kitiems būti tolerantiškiems, draugiškiems ir turėti daug gerų draugų.
Drugelių grupės mokytoja I.Skrabienė, meninio ugdymo mokytoja J. Petraitienė