Buities daiktų, spaudinių ir mokinių darbų paroda

Baigiantis Žemaitijos metams, Gimnazijos bibliotekos lankytojų laukia kaimo buities daiktų, spaudinių ir mokinių darbų paroda „Gimtasis kraštas – arčiausiai širdies“. 5b klasė nupiešė iliustruotą žemaitišką raidyną, IIa ir IIb ir  III klasės sukūrė plakatą su žemaitiškais posakiais, ir visa tai papildė spalvingą parodą, kurioje – bibliotekininkės Astos Januškienės išsaugoti senelio Viktorimo, Aisėnų kaimo siuvėjo, ir jo šeimos kasdieniai daiktai: žirklės, lygintuvai, rankšluosčiai, svarstyklės, sviestmušė, klumpės, linų bei vilnos šukos ir kiti daiktai. Šiuo metu dalis eksponatų svečiuojasi J. Lankučio viešosios bibliotekos Priekulės filiale, tad vienur ar kitur kviečiame pasižvalgyti ir pajausti žemaitišką dvasią.